Geeksphone Revolution v předprodeji

0

Španělská společnost Geeksphone uvolnila svůj smartphone Revolution do předprodeje. Objednávat jej můžete na oficiálním webu Geeksphone za cenu 222 Euro. K této ceně je ještě potřeba připočítat dopravu za 2,9 Euro.

Telefon již podle názvu napovídá, že bude zaměřený na uživatele, kteří mají telefon na hraní a zkoušení všelijakých alternativních ROM.

Geeksphone Revolution

Telefon je postaven na procesoru Intel Atom (dvoujádrový Z2560) s taktem 1,6 GHz. Sekunduje mu operační paměť RAM o kapacitě 1 GB a pro data je k dispozici 4 GB interního úložiště s možností rozšíření o paměťovou micro SD kartu do velikosti 32 GB. 2000 mAh baterie bude zásobovat nejen už zmíněné komponenty, ale především 4,7 “ IPS displej s rozlišením 960 x 540 bodů. Dále ve výbavě nalezneme 8 MPx a 2 MPx fotoaparát.

Ze stránky operačního systému půjde o vskutku zajímavý telefon, ten totiž bude obsahovat jak Android, tak také Firefox OS. Telefon v základu pojede na Androidu, ale jednoduchým úkonem bude možnost přepnout do Firefox OS nebo jiného systému pomocí příjemného grafického prostředí.

Aktuálně je v předprodeji pouze samotný telefon, později se objeví i nějaké to příslušenství.

zdroj: Phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here