Galaxy S5 Prime v 5 barvách a první info o Galaxy Note 4

0

Od Samsungu se v následujících měsících čeká představení dvou klíčových zařízení. První z nich by měl být Samsung Galaxy S5 Prime – prémiová verze klasické S5 a na podzim představení modelu Note v jeho čtvrté generaci. Nyní jsme se dozvěděli informace o možných barvách u S5 Prime a vnitřní paměti Note 4.

Samsung-Galaxy-S5-Prime

Galaxy S5 Prime nebo S5 LTE-A, jméno zatím není jisté, by se podle @evleaks měl objevit v pěti barevných variantách. Černé, bílé, zlaté, modré a růžové. Nikde nebylo potvrzeno, že bychom se skutečně museli modelu dočkat, dá se to však očekávat vzhledem k množství úniků informací. Je zde však jedna nepříjemná zpráva pro případné zájemce. Hovoří se o tom, že by měl být model určen primárně pro Jižní Koreu a několik málo dalších trhů. Svou prémiovost tedy možná přístroj bude mít nejen kvůli užitým materiálům, ale také z hlediska dostupnosti.

Další zpráva se týká Galaxy Note 4 (SM-N910). Ten by měl mít podle @evleaks 32 GB vnitřní paměti ROM, a to u všech třech amerických operátorů – AT&T, Sprint a US Cellular. Jestli se skutečně jedná o Galaxy Note 4, bychom se měli dozvědět na zářijovém veletrhu IFA v Berlíně, kde by měl být model představen.

Zdroje: Androidandme, Sammobile

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here