Galaxy S5 Prime na prvních fotografiích

0

Server Phonearena zveřejnil možné první fotografie chystaného modelu Samsung Galaxy S5 Prime, luxusnější verze klasické S5. Ta by se představení mohla dočkat příští měsíc. Z fotografií vyplývá, že bychom se mohli dočkat zadního krytu z hliníku, stejně jako rámečku, který obíhá celé zařízení.

Samsung-Galaxy-S5-Prime-front

Model v černé barvě se stříbrným rámečkem okolo displeje a celého krycího skla zaznamenal několik málo změn. První z nich si můžete všimnout u fotografie zachycující zadní část přístroje. Oproti klasické verzi Galaxy S5 je objektiv fotoaparátu schován pod okraje krytu. U klasické verze je přibližně o milimetr fotoaparát vystouplý. Zařízení tedy bude pravděpodobně o něco tlustší.

Druhou změnu, kterou můžeme zaznamenat, je hladkost rámečku obíhajícího zařízení. Současná verze S5 má v onom rámečku dvě drážky. Třetí změna se týká reproduktoru pro hlasitý odposlech a reprodukci hudby. Ten nyní není umístěn na zadní straně přístroje, ale zaujal své místo na dolní hraně, vedle portu pro nabíjení. USB je i v tomto případě dostupné až po otevření krytky, dá se tedy očekávat, že i u toho modelu budeme mít k dispozici nějakou formu voděodolnosti, spekuluje se opět o certifikaci IP 67.

Z fotografií to není na první pohled zcela patrné, ale nápis Samsung na přední straně přístroje je přibližně ve stejné vzdálenosti od vrchní hrany, k displeji má však na těchto fotografiích podstatně blíže. Může to být ovšem způsobeno tím, že je fotografie focena ze specifického úhlu. Na druhou stranu by to mohlo být znamení, že displej skutečně nebude mít velikost 5,1″, ale o kousek více, tedy 5,2″.

Jestli se skutečně jedná o Samsung Galaxy S5 Prime nevíme, je však zřejmé, že mnoho uživatelů se pro jeho koupi možná rozhodně, pokud pro ně byl důvod pro odmítnutí Samsungu všude používaný plast.

Samsung-Galaxy-S5-Prime-back

Pravděpodobná výbava modelu:

  • 5,2″ displej s QHD (2560*1440) rozlišením
  • 3 GB RAM
  • procesor Snapdragon 805 od Qualcommu
  • 16 GB vnitřní paměti ROM
  • 16 MP fotoaparát s technologií ISOCELL, podporou HDR a nahráváním videa ve 4K
  • 2 MP přední kamera

Zdroj: Phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here