Galaxy S III – exploze během nabíjení (fotografie)

12

Na sammobile se objevila zajímavá informace. Jedná se o informaci, kdy Američan před ulehnutím dal nabíjet svůj Samsung Galaxy S III. Telefon nabíjel vedle své postele. Asi hodinu po ulehnutí ho probudil hlasitý hluk a podivné skřípání. Když se vzpamatoval, viděl spoustu kouře z jeho telefonu, který opravdu nepříjemně zapáchal.

Telefon se snažil uhasit sklenicí vody, kterou měl v místnosti. Američan uvádí, že se jednalo o originální příslušenství. Tedy baterie i nabíječka byly přímo od Samsungu. Telefon měl neflešovaný a nerootovaný s originálním softwarem. Uvidíme, jak se tato situace bude vyvíjet dále a jak se k tomu Samsung, případě Verizon, u něhož byl koupen zachová.

Předpokládáme však, že se jedná o ojedinělou záležitost a je možné, že si američan nehodu zapříčinil sám. Už jednou se podobný incident stal, a poté se na povrch dostaly zprávy o tom, že uživatel vysoušel telefon v mikrovlnné troubě a poté mu při nabíjení z důvodu této příčiny shořel.

 Samsung-Galaxy-S3-2

Zdroj: sm

12 KOMENTÁŘE

  1. Neuverite ale dnes sa toto stalo kamaratovi, komplet vyhorene pri USB. Tiez v noci nabijal a rano sa zobudil a vyhoreta s3.

  2. Samsung galaxy s3 už zaznamenal více případů exploze, ale jiný typ ne. Iphone a předešvším 5c jsou asi nejhorší mobilní telefony v tomto směru.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here