Galaxy S 4 Active – další snímky zařízení a podvodní režim kamery

2

V minulých dnech jsme vás informovali o novém zařízení od korejského výrobce Samsungu. Jedná se o verzi pro aktivnější životní styl  se zvýšenou odolností vůči prachu a vodě. Ano, mám na mysli Galaxy S 4 Active. Mohli jste se dočíst o očekávaných specifikacích a také prohlédnout snímky oranžové varianty, jež na první pohled působila zajímavě.

Nyní se objevily fotografie nové, konkrétně verze pro americký kontinent. Telefon bude určen pro amerického operátora AT & T. Zde můžeme vidět, že tato verze má méně výraznou barvu. Když hodnotím celkový design tohoto telefonu, tak se stále nemůžu zbavit pocitu, že k telefonu ty spodní hardwarová tlačítka nesedí. Dle mého názoru by v tomto případě bylo lepší využít senzorová tlačítka a telefon by působil daleko lépe. Tento fakt je pouze otázkou názoru.

Pod fotografiemi samotného zařízení je možné vidět snímek jež demonstruje přidání podvodního režimu kamery. Když se nad tím více zamyslíme, tak by tento mód mohl být využití pouze pro video. Ptáte se proč? Vysvětlím. Pokud ponoříme do vody jakýkoliv telefon, který je voděodolný, tak je nemožné jej ovládat, a displej nereaguje na dotyky, protože to voda znemožňuje. Z toho plyne, že pokud pustíme video nad vodou, natáčet bude možné. Galaxy S 4 v klasické verzi má však displej citlivější než telefony ostatní, tak uvidíme, jak tuto problematiku bude mít Samsung vyřešenou.

K představení by mělo dojít 20. června v Londýně. O této události jsme vás již informovali.

  Samsung-Galaxy-S4-Activeactive 2

Zdroj: sammobile

2 KOMENTÁŘE

  1. Hardwarová tlačítka tam jsou proto, aby aspoň trochu se dal ovládat pod vodou např. focení natáčení atd.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here