Galaxy Note začíná dostávat aktualizaci na Android 4.0.4

0

Samsung v těchto dnech začíná vydávat další aktualizaci pro Galaxy Note, která tentokrát přináší nejen opravy chyb a drobná vylepšení, ale také novější Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich.

Update však přináší také dvě zajímavé funkce. První z nich je přístup k ostatním aplikacím během přehrávání videa (tzv. POPup PLAY). V praxi to znamená například to, že při přehrávání filmu můžete na telefonu používat například Gmail či jiné aplikace, aniž byste museli film pozastavit. Stejnou funkcí disponuje také Samsung Galaxy S III.

Druhou významnější novinkou je nový způsob odemykání zařízení pomocí podpisu vytvořeného ovládacím perem S Pen. Jde o alternativu k jiným způsobům odemykání jako jsou PIN, gesto nebo rozpoznání obličeje.

Aktualizace by měla přinést také zrychlení uživatelského rozhraní, úpravu některých ikon a zelené tlačítko pro restart. Update, který probíhá OTA cestou (přes Wi-Fi/3G) nebo počítačový program Kies je v tuto chvíli dostupný pro uživatele z Belgie, Francie, Itálie, Maďarska, Německa, Rakouska Španělska a Velké Británie. Během několika dnů až týdnů by ale měl být vydán pro všechny majitele mezinárodní verze Samsungu Galaxy Note.

  

Výbava „tabletofonu“ Samsung Galaxy Note:

  • 5,3″ Super AMOLED displej s rozlišením 1280×800 (HD WXGA)
  • 1,4GHz dvoujádrový procesor, 1GB RAM
  • 8mpx fotoaparát s LED bleskem a nahrávání Full HD videa (1080p)
  • 2mpx přední kamera
  • šířka 9,65mm, hmotnost 178 gramů
  • 2500mAh baterie

zdroj: sm

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here