GALAXY Note 4 oficiálně představen

0

Galaxy Note 4

Samsung včera představil dlouho očekávaný model Galaxy Note 4, od kterého se očekávalo mnohé. V kostce nový model přináší inovací nežli revoluci oproti předchozímu modelu. Mezi nejvýraznější novinky patří 16MPx zadní fotoaparát a 3,7MPx přední fotoaparát  s f1.9 jenž umožňuje focení z úhlu 90° a široký úhel záběru až 120°. Vyšší výdrž o 7,5 procenta než u předchozí verze tohoto modelu. V oblasti nabíjení bylo dosaženo pokroku, kdy do tohoto modelu bylo integrováno rychlonabíjení, které se postará o dobití 50% kapacity přístroje za půl hodiny.

GALAXY Note 4 disponuje 5,7″ Quad HD Super AMOLED displejem s rozlišením 2560 x 1440px, který zprostředkuje čistší a jasnější obraz s hlubším kontrastem, lepšími pozorovacími úhly a velmi rychlou odezvou v řádech miliontin sekund. Odezvy přístroje by měly být mnohem plynulejší i díky   osmijádrovému 1,9 GH procesoru (1,9 GHz čtyřjádrový + 1,3 GHz čtyřjádrový) doplněnému o 3GB paměť RAM.

Na zadní straně přístroje se nachází hlavní 16 megapixelový zadní fotoaparát, jenž je vybaven funkcí Smart Optical Image Stabilizer, která vyrovnává chvění a automaticky prodlužuje expozici při šeru. Přední fotoaparát nabízí rozlišení 3,7 megapixelu s f1.9 a umožňuje focení z úhlu 90° a široký úhel záběru až 120°. Tuto funkci využijí hlavně uživatelé při focení skupinových selfie.

GALAXY Note 4 přináší nový elegantním a stylovým design. Kovový rám s jemnými křivkami přirozeně přechází v obrazovku. Zadní kryt je tvořen měkkou texturou, která poskytuje komfort při držení.Samsung GALAXY Note 4 bude dostupný v „uhlově černé“, „ledově bílé“, „bronzovozlaté“ a „květinové růžové“ na celosvětovém trhu od října.

Galaxy Note 4 Bronze Gold Galaxy Note 4 pink

Drobná každoroční vylepšení, jenž potěší a odliší jednotlivé verze

GALAXY Note 4 disponuje několika mikrofony a vylepšeným reproduktorem, aby byla zajištěna redukce hluku při hovoru v rušném prostředí. Vestavěný diktafon při skupinové konverzaci rozpozná 8 různých hlasů a při zpětném přehrávání záznamu hovoru je možné vybrat si pouze ty hlasy (osoby), které si chceme poslechnout.

Samsung GALAXY Note 4 také nabízí zdokonalený snímač otisků prstů pro ochranu osobních dat a také jako první mobilní zařízení na světě disponuje UV senzorem.

Nový S Pen nabízí mnohem autentičtější pocit při psaní díky efektu jemného drhnutí, který napodobuje psaní plnicím nebo kaligrafickým perem. S Pen také představuje uživatelsky příjemnější funkce Air Command, Action Memo, Screen Write, Image Clip a Smart Select, které umožní snadno vytvářet nebo naopak sbírat obsah různého původu a následně jej sdílet dál.

http://www.youtube.com/watch?v=Tv7C4e8thv0

Kompletní specifikace

  • 5,7″ (143,9mm)  Quad HD Super AMOLED  displej s rozlišením 2560 x 1440px
  • 2,7 GHz čtyřjádrový procesor nebo 1,9 GHz osmijádrový procesor (1,9 GHz čtyřjádrový + 1,3 GHz čtyřjádrový)*

  • 3GB RAM
  • 32 GB vnitřní datové uložiště lze rozšířit pomocí micro SD karet až o 64GB

  • zadní 16 MPx fotoaparát s Auto Focus s Smart OIS  doplněný o 3,7 MPx fotoaparát s  f1.9 
  • GSM/ GPRS/ EDGE, 3G (HSPA+ 42Mbps), 4G (LTE Cat 4 150/50Mbps) nebo 4G (LTE Cat 6 300/50Mbps)*

  • WiFi 802.11 a/b/g/n/ac (HT80) MIMO PCIe, GPS / GLONASS / Baidu, NFC,  Bluetooth® v 4.1 (BLE,ANT+), IR LED (Dálkový ovladač), USB2.0, MHL 3.0
  • 153,5 x 78,6 x 8,.5 mm, 176 g
  • Baterie Li-ion o kapacitě 3 220 mAh s podporou rychlonabíjení (Adaptive Fast Charging & QC2.0)
  • Android 4.4 (KitKat)

* V jednotlivých zemích se mohou specifikace lišit

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here