Eldar Murtazin: „Samsung Galaxy S IV bude mít opět plastový kryt.“

0

samsung galaxy s III design

Je tady další týden a s ním i další uniklé informace o dlouho očekávaném Samsungu Galaxy S IV. Známý ruský novinář Eldar Murtazin prohlásil, že měl na MWC 2013 jako jeden z mála možnost vidět budoucí vlajkovou loď korejského výrobce a jak asi čekáte, své dojmy si nenechal sám pro sebe.

Celý kryt Galaxy S IV je údajně tvořen podobným plastem, jaký Samsung použil u předchozí generace svého smartphonu. Koresjký výrobce tedy nenásleduje svou konkurenci, která hojně využívá kov či kvalitnější typy plastů (např. polykarbonát). Jak už jste si mohli přečíst dříve, design Galaxy S IV bude navazovat na svého předchůdce, letos se tedy designové revoluce u Samsungu nejspíš nedočkáme.

Ale ani kvůli použitému materiálu se ruský novinář nebojí, že by o novinku nebyl zájem. Trumfem totiž bude opět výbava, kterou Galaxy S IV zastíní svou konkurenci. Eldar Murtazin také potvrdil, že Samsung Galaxy S IV bude nabízen ve dvou verzích s procesory Snapdragon a Exynos. Další detaily o výbavě SGS4 si můžete přečíst v našem starším článku. K oficiálnímu představení telefonu by mělo dojít už 15. března v New Yorku.

via ta

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here