Dva nové Samsungy s Androidem na českém trhu

0

Před nedávnem Samsung představil několik nových modelů z řady Galaxy: Ace, Mini, Fit a Gio. První dva jmenované se již začali oficiálně prodávat v České republice, oba zatím s Androidem ve verzi 2.2 Froyo, brzy by ale měl přijít update na nejnovější verzi 2.3 Gingerbread. Přesné datum této aktualizace zatím není známo.

Samsung S5830 Galaxy Ace

Větší  z nově prodávaných Samsungů přichází s procesorem (jak jinak než od Qualcommu) taktovaným na 800 MHz a fotoaparátem, který nabízí rozlišení 5 megapixelů, autofokus a diodový blesk. Displej je kapacitní 3,5″ TFT. Telefon se prodává za cenu od asi 7 tisíc korun a v nabídce ho mají i operátoři O2 a Vodafone.

Graf ceny produktu SAMSUNG S5830 Galaxy Ace poskytuje server Heureka.cz

Samsung S5570 Galaxy Mini

Srdcem menšího Samsungu Galaxy Mini s TFT displejejem (3,14″, 240×320) je  600MHz procesor Qualcomm. Na svého většího kolegu Galaxy Ace ztrácí Mini také fotoaparátem, který je jen 3,2 megapixelový, bez diody a autofokusu. Telefonu však nechybí většina v dnešní době nepostradatelných funkcí jako jsou GPS a Wi-Fi. Samsung Galaxy Mini je v prodeji za cenu asi 4500 Kč a získat ho můžete i u O2.

Graf ceny produktu Samsung S5570 Galaxy Mini poskytuje server Heureka.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here