Desire 316 se objevil na čínských stránkách HTC

0

HTC roste. Ztráta, kterou vykazovali, začíná mizet, akcie jsou více poptávány a na trhu se jim začíná obecně dařit. S uvedením nového modelu One (M8) začal boj s ostatními výrobci v kategorii high-endů. Částečně je to škoda, protože se na danou oblast většina lidí soustředí a přitom HTC začíná nabízet zajímavé kousky i v kategorii low-endů. Takovým příkladem může být i Desire 316.

gsmarena_001

Podle dostupných informací by měl být tento model alespoň prozatím dostupný pouze pro asijských trh, kde HTC zaznamenalo největší nárůst poptávky. Přístroj nese 5″ displej s rozlišením 960*540, 5 MP kameru s LED přisvětlením, přední fotoaparát s rozlišením VGA, čtyřjádrový procesor o taktu 1,2 GHz a paměť RAM o velikosti 512 MB, což se někomu může zdát žalostně málo.

Vnitřní paměť ROM bude 4 GB, bude však rozšiřitelná pomocí karet micro SD. Baterie pak bude mít kapacitou 1950 mAh. Uvnitř nalezneme Android ve verzi 4.3 Jelly Bean, na KitKat tedy můžeme zapomenout. Konektivitu bude zajišťovat Wi-Fi, Bluetooth, GPS a sítě CDMA, očekává se tedy, že by prodej měl zahájit China Telecom v blízké době, protože na zmíněné síti funguje právě on. Designově se jistě jedná o zajímavý kousek, můžeme tedy doufat, že podobný model nasadí do prodeje i u nás s nízkou cenou. Poslední představené modely jsou obvykle nabízeny za nižší cenu než přístroje ostatních výrobců, aby HTC zvýšilo svoje prodeje.

Zdroj: Gsmarena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here