Další zvěsti ohledně Samsungu Galaxy Note 3 Lite v UAProf

0

Zvěsti o levnější a méně vybavené verzi Samsungu Galaxy Note 3 kolují na internetu již delší dobu. Se svým kódovým označením SM-N7505 se objevil již mnohokrát. Nyní se dozvídáme například více o displeji, tentokrát však přímo od Samsungu.

SGN3L

Zařízení by se mělo dostat na trh ještě v prvním čtvrtletí roku 2014, i když bude představeno nejspíš až na konci února na Mobile World Congress 2014 v Barceloně. Jak přesně bude model vybaven a v čem bude Lite verze spočívat není jisté. V UAProf (user agent profile) se objevily některé informace ohledně chystaného zařízení.

Lite verze Note 3 bez LTE bude mít displej s rozlišením pouze 1280*720. Nejspíše nebude mít AMOLED displej, nýbrž PLS LCD displej, o jejichž možném nasazení jsme vás informovali zde. O velikosti displeje kolují zatím je zvěsti, měl by však dosahovat hodnoty 5.49″ nebo 5.7″. Konektivitu bude zajišťovat podpora sítí GSM, HSDPA i UMTS, stejně jako Bluetooth ve verzi 4.0. Uvnitř zařízení by měl být alespoň z počátku software Android ve verzi 4.3 Jelly Bean s nadstavbou TouchWiz, tedy ne očekávaná verze 4.4 KitKat. Fotoaparát by měl mít rozlišení 8 MP.

Ještě není jisté, zda se skutečně jedná o Note 3 Lite, ovšem s ohledem na předchozí uniklé informace by tomu tak mohlo být. Samsung v letošním roce nejspíš plánuje představit více zařízení s označením Lite. Nejspíš je to otázka pouhých dní, nanejvýš týdnů, něž konkrétní modely spatří světlo světa.

Zdroj: Sammobile, wap.samsungmobile

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here