Další údajné obrázky HTC M8 (One 2) jsou nejspíš také podvod, ale opravdu povedený

1

První údajná fotografie nástupce HTC One se na internetu objevila včera dopoledne. Zanedlouho však byla její pravost vyvrácena, a to samotným regionálním ředitelem HTC pro Benelux. Většina z nás jistě vzala tuto informaci s povděkem, neboť design zadní strany s dvěma fotoaparáty vypadal přinejmenším podivně. (Více se o této fotografii dozvíte v našem předchozím aktualizovaném článku.)

htc m8 leak 2 htc m8 leak 1

Netrvalo však dlouho a světlo světa spatřily další údajné obrázky chystané vlajkové lodi HTC M8. I tentokrát se podle našeho názoru jedná spíše o podvod, s jistotou to však budeme moct potvrdit až po oficiálním představení smartphonu, ke kterému nejspíš dojde na konci března. Nutno však podotknout, že HTC One 2 vypadá na obrázcích opravdu nádherně a my tak doufáme, že design skutečného smartphonu se od zobrazeného nebude příliš lišit.

Spolu s fotografiemi se objevila také teorie o výbavě vlajkové lodi, která víceméně potvrzuje dřívější informace: 5″ displej s Full HD rozlišením, čtyřjádrový procesor Snapdragon 800, 2GB RAM, dvojice zadních fotoaparátů Ultrapixel a operační systém Android 4.4.2 KitKat. Zajímavá je spekulace o virtuálních tlačítkách na displeji, která je možné skrýt nebo naopak zobrazit pomocí dotykového gesta.

zdroj: Mobiltelefon (rusky) via Phone Arena

1 komentář

  1. A proto jsou podle mě jakékoli spekulace o telefonech a takových věcech zbytečné. Protože výrobce naslibuje a nakonec to udělá stejně úplně jinak…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here