Další nástupce řady Wildfire, tentokrát HTC Wildfire C

3

Jistě si pamatujete poměrně úspěšnou sérii HTC mobilů Wildfire. Především Wildfire S byl úspěšný a zaměřen převážně na komunikaci a sociální sítě. Tchajwanský výrobce se rozhodl pokračovat s řadou Wildfire a připravuje HTC Wilfire C.

Telefon se řadí mezi nižší třídu a odpovídající bude i jeho cena. Hlavním lákadlem bude zejména Android 4.0 Ice Cream Sandwich. U hardwarového vybavení nás nečeká žádná senzace, ovšem jde přeci o model pro nenáročné uživatele.

První, co nás zaujme je celkový design modelu, který se výrazně nemění a displej, ten má velikost 3,5 palce a HVGA rozlišení 480 x 320 px. Operační paměť se od přechozího modelu nijak neliší, oba mají 512 MB. Ovšem vnitřní paměť je u modelu Wildfire C 4 GB a rozšiřitelná až na 32 GB, pomocí microSD paměťové karty. Srdcem modelu bude 1 GHz procesor od Qulacommu, jenž je o 400 MHz výkonnější. Fotoaparát je stejný a přinese rozlišení 5 Mpx.

Model obsahuje také uživatelskou nadstavbu Androidu, Sense 4.0 a vylepšení zvuku Beats Audio

Cena není známa a stejně tak datum uvedení na trh. Ovšem pokud se předchozí model Wildfire S prodává za 4 000 korun, model C by se mohl prodávat okolo 6 500 korun.

Zdroj: pocketnow.com

3 KOMENTÁŘE

    •  ICS na Wildfire S? Oficiálně? O tom jsem neslyšel, ale bylo by to fajn. Jinak já jsem vlastníkem původního Wildfire a o přechodu na C uvažuji (Wildfire S má manželka). Ještě jsem zvědavý, jak to bude s tím CPU a jestli konečně půjde o architekturu ARMv7.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here