CyanogenMod 9 přichází na HTC Sensation

5

Vlastníci HTC Sensation a HTC Sensation 4G mohou začít slavit – vývojáři CyanogenModu totiž zahrnuli do podporovaných zařízení i tyto modely. Momentálně se jedná o pouhé experimenty, které v dnešní době známe pod názvem „nightly builds“. Tyto balíčky jsou v dnešní době docela stabilní a tak testují tato vydání i obyčejní uživatelé.

CyanogenMod během 2 měsíců začal podporovat velkou škálu zařízení. Mezi čerstvě podporovanými se objevila řada Galaxy, některé modely Samsungu, řada tabletů Asus Transformer, tablety Samsung Galaxy Tab a jiná zařízení. Do konce roku chce začít podporovat i novou sérii HTC One, Google Galaxy Nexus a jiné modely.

Projekt CyanogenMod 9 je ve vývoji od té doby, co Google oficiálně zveřejnil AOSP zdrojový kód nového systému Android, který je nyní ve verzi 4.0.. Nedávno také vyšla od vývojářů zpráva, že tato ROM se chytla více, než se předpokládalo, což nedovoluje vývojářům přestat podporovat některá zařízení. Původně totiž měli vývojáři Cyanogenu přestat vyvíjet ROM již ve verzi 7.

CyanogenMod ve verzi 9 pro HTC Sensation (Pyramid) můžete stahovat ZDE

Zdroj : Androidpolice.com

5 KOMENTÁŘE

   • To 3D je to nejmenší co mě zajímá, Sense 4.0 se mi líbí, ale prostě mám radši funkční ICS, ale jak jsem zkoušel ten neoficiální CM9 tak měl obří spotřebu baterie a to je obecně problém čistých ICS, které nepoužívají kernel od HTC, protože nejsou tak odladěné, jediný ICS, který dobře funguje je vždy se SENSE, tedy co jsem si zatím všimnul.

    • CM9 má obří spotřebu i po kalibraci baterie ? Já s ní problém nemám, pravý opak, zdá se mi mnohem úspornější než Sense. (HTC WildFire, CM9.0 Non-official).

     • Jestli jste zkoušel, můžu se zeptat a kdy tu baterku zkalibrovat? Ale možná to tím není, ale zkoušel jsem a ve spotřebě jsem měl přes 60%(více než displej) systém Android a taky poslední verze je někdy z února a nevím, zda se bude ještě vyvíjet, ale je pravda, že bych radši čistý Android než zprasený o nadstavby :). Stejně by bylo dobré kdyby CM podporoval EVO 3D, ale to asi padlo. Děkuju za odpověď a pokud možno, můžeme se o tom pobavit i jinak třeba přes Google+ ( Petr Dombrovský )

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here