Čínský Geak představil dvojici dobře vybavených smartphonů

0

Geak Eye Geak Mars

Po chytrých hodinkách představil čínský výrobce Geak další zajímavé novinky: dva velmi dobře vybavené smartphony s názvy Geak Eye a Geak Mars. Stejně jako u dalších čínských smartphonů můžeme očekávat nízkou cenu, ale ne zrovna ideální dostupnost v Evropě.

Geak Eye má 5″ IPS displej s rozlišením 1280 x 720 obrazových bodů. Dostatečný výkon by měl zajistit čtyřjádrový procesor Mediatek MT6589 spolu s 1GB RAM a 16GB vnitřní pamětí. Výrobce zapracoval zejména na fotoaparátech – zadní dostal rozlišení 13 megapixelů, autofokus a diodový blesk.

Přední fotoaparát pro videohovory a autoportréty se může pochlubit enormním rozlišením 8 megapixelů. příjemným překvapením je také baterie, která má kapacitu 2700 mAh. Operační systémem je Android 4.2 Jelly Bean doplněný o uživatelskou nadstavbu od výrobce. Geak Eye bude na čínském trhu stát 1 999 juanů, v přepočtu asi 6 300 Kč.

Geak Mars nabídne 5,8″ displej s Full HD rozlišením a čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 600 taktovaný na 1,7 GHz, který můžete znát například ze Samsungu Galaxy S4 nebo HTC One. K další výbavě by měla patřit 2GB RAM, 13mpx zadní fotoaparát a 2mpx přední kamerka pro videohovory. Geak Mars se bude prodávat za 2 999 juanů, tedy zhruba 9 600 Kč.

zdroj: Into Mobile

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here