Česká značka CUBE1 rozšiřuje svoji nabídku o další 3 modely

1

cube1 logo

CUBE1 S700 – Výkonný smartphone pro práci i zábavu

Velká 5,25″ úhlopříčka s IPS displejem s HD rozlišením 720 × 1280 px  zajistí dostatečný komfort při každodenní práci i zábavě. O výkon se stará čtyřjádrový procesor, který́ doplňuje 16 GB datového prostoru. Kvalitní fotoaparát s interpolovaným rozlišením 13 Mpx dokáže zachytit i ten nejjemnější detail. Ve výbavě nechybí ani podpora dvou SIM karet, GPS, Bluetooth 4.0 či Wi-Fi. Přístroj aktuálně běží na Androidu 4.4 KitKat již brzy se však objeví update na Android 5.0 Lollipop

Cube1 S700 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

CUBE1 M400 – Stylový telefon s kompaktními rozměry

Stylový́ 4,7″ mobilní telefon ve zlaté či černé barvě nabízí kompaktní rozměry, pevné tělo a kvalitní zpracování v kombinaci s vysokým výkonem čtyř jádrového procesoru jej předurčují k intenzivnímu každodennímu nasazení. IPS displej s QHD rozlišením nabízí výborné pozorovacími úhly. To oceníte při pořizování fotografií 8Mpx kamerou. Samozřejmostí je podpora dvou SIM karet, GPS, Bluetooth 4.0 či Wi-Fi. Přístroj běží na Andoridu 5.0 Lollipop.

Cube1 M400 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

CUBE1 S31 – Levný kompaktní smartphone pro každého

Cube1 S31 překvapí svou extrémně nízkou cenou. Té odpovídá i výbava smartphonu ten nabízí 4,5“ IPS displejem s rozlišením 480 × 854 px.  O chod přístroje se stará dvoujádrový procesor s podporou 512 MB paměti RAM. Telefon je dostupný́ ve dvou barevných provedeních – bílé a tmavě modré. Ve výbavě nechybí Bluetooth, Wi-Fi či podpora dvou SIM karet.

Cube1 S31 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Cube1

 

Telefony se vyrábí v Číně a je kompletně certifikován pro prodej v EU. Na telefon je poskytována zákonná záruka 24 měsíců. Servis je zajišťován přímo distributorem Setos spol. s r.o.

1 komentář

  1. Nulová podpora, ani jeden přístroj z minulé řady nedostal aktualizaci, na dotazy uživatelů na stránkách podpory nikdo nereaguje, bez LTE, Mediatek procesory se špatnou GPS. Není jediný důvod, kromě neznalosti, ke koupi těchto zmetků.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here