Červený Nexus 5 na fotografii nebo jen další podvod?

1

nexus 5 red leak

O barevném Nexusu 5 jste tento týden mohli slyšet už jednou, a to v souvislosti s údajným uniklým videem a screenshoty z Google Play Store. Podle našeho očekávání  se potvrdilo, že šlo jen o výsledek práce nudícího se grafika, takže šesti nových barevných provedení Nexusu 5 se v nejbližší době nedočkáme.

Zanedlouho se na jednom vietnamském webu objevila fotografie smartphonu od Googlu s červenými zády. Údajně jde zatím jen o prototyp, už na přelomu února a března by se však nová barevná varianta měla dostat na pulty obchodů. Kromě červené by měl Nexus 5 dostat také žlutou verzi, která by svým odstínem mohla připomínat některý z telefonů Nokia Lumia.

Výše uvedené informace však raději opět berte s velkou rezervou. Barevný Nexus 5 by byl poměrně velkým překvapením a proto bychom měli počítat s tím, že na výše uvedené fotografii je dost možná smartphone s neoriginálním zadním krytem nebo jde jen o další práci v grafickém editoru.

zdroj: Vietnamnet (vietnamsky) via Phone Arena

1 komentář

  1. Drahá redakce Android Marketu, mělo by se jednat o OFICIÁLNÍ kryt nabízený na americkém Google Play (nějak se mi celý play store převedl z českého do amerického, neptejte se mě jak). Pořídil jsem screenshoty a zkombinoval dohromady. Zmíněnou žlutou a červenou 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here