Caterpillar CAT B10 – nejodolnější smartphone s Androidem na českém trhu

3

V České republice se před nedávnem začal prodávat telefon Caterpillar CAT B10, který můžeme bez dlouhého rozmýšlení označit za jeden z nejiodolnějších smartphonů na světě. Novinka se může pochlubit certifikací IP67, která by měla zajistit obrovskou odolnost proti pádu na zem, vniknutí prachu a voděodolnost v hloubce až jeden metr po dobu 30 minut.

Ve výbavě nalezneme 3,2″ dotykový displej s rozlišením 480 x 320 pixelů chráněný zpevněným sklem Asahi Glass, jednojádrový procesor taktovaný na 800 MHz, zadní 5megapixelový fotoaparát, přední kameru s nižším rozlišením pro videohovory, slot na microSD kartu a 2000mAh baterii. Mnohé uživatele jistě potěší, že jde o dualSIM telefon. Operačním systémem je Android 2.3.5 Gingerbread v českém jazyce.

Caterpillar CAT B10 je na našem trhu dostupný za necelých 9 000 Kč. Zákazníci si mohou vybrat také odolný telefon Caterpillar CAT B10, který nabídne jen tu nejzákladnější výbavu a je nabízen za necelé 3 000 Kč.

3 KOMENTÁŘE

  1. Manžel spokojen, řidič z povolání takže pořád v terénu, jen momentálně řešíme videohovory, nemůžeme přijít na to, kde nastavit. Pokud by někdo mohl poradit. Jinak doporučuji. Prostě telefon pro pořádný chlapy 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here