Budoucí vlajková loď Sony Xperia Honami na dalších uniklých fotografiích

1

Sony Honami foto 2

Na internet se dostaly další snímky chystaného vlajkového modelu od Sony, který zatím známe jen pod kódovým označením Honami. Po designové stránce bychom neměli očekávat žádnou revoluci, neboť Xperia Honami bude mít stejně hranatý tvar a skleněná záda jako Xperia Z.

Sony Honami foto 1

Mnohem více změn bychom se měli dočkat ve výbavě, kde nejspíš najdeme 5″ displej s Full HD rozlišením a technologií Trilumios pro kvalitnější zobrazení barev. Srdcem přístroje údajně bude čtyřjádrový procesor Snapdragon 800 taktovaný na 2,3 GHz spolu s grafickým čipem Adreno 330, 2GB RAM a 32GB interní paměť rozšiřitelnou pomocí micro SD karty.

Největším trumfem bude nejspíš fotoaparát, který údajně nabídne rozlišení až 20 megapixelů a kombinaci LED blesku s klasickým xenonovým bleskem. Chybět samozřejmě nebude ani přední kamerka, která by měla mít rozlišení 2,2 megapixely. Operačním systémem bude s největší pravděpodobností Android 4.2 Jelly Bean.

Novinka japonského výrobce by mohla být představena už 4. září, tedy krátce před začátkem veletrhu IFA 2013 v Berlíně, kdy Sony pořádá tiskovou konferenci.

Sony Honami foto 3

Sony Honami foto 4

zdroj: Xperia Blog

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here