Bluebird BM180 – smartphone, který si můžete vybrat s Androidem nebo Windows Phone

0

Bluebird BM180

Společnost Bluebird nabídne smartphone, při jehož nákupu si uživatel bude moct upravit několik parametrů. K dispozici jsou dokonce i dva operační systémy, a to Android 4.2 Jelly Bean nebo Windows Embedded 8 Handheld, což je korporátní verze Windows Phone 8 zaměřená především na bezpečnost. Bluebird BM180 však nezvládne dualboot, jeden z výše uvedených systémů si tak uživatel bude muset zvolit už při nákupu zařízení.

Smartphone bude nabízen s 5″ displejem o rozlišení 1280 x 720 (HD) nebo 1920 x 1080 pixelů (Full HD), 1GB či 2GB RAM a interní pamětí o velikosti 8 nebo 16 GB. Možnost volby budou mít zájemci dokonce i v případě, která bude v kapacitách 3 000 a 4 500 mAh. O výkon smartphonu se bude starat dvoujádrový procesor typu Cortex A15.

K další známé výbavě patří 8mpx zadní fotoaparát s LED bleskem a autofokusem, přední kamerka se schopností natáčet HD videa a zvýšená odolnost proti vodě a pádu z výšky až 1,2 metru. Bluebird BM180 je určen pro podnikovou sféru, čemuž odpovídají i některé nepříliš tradiční funkce smartphonu. Bližší informace o ceně ani dostupnosti zatím výrobce nezveřejnil.

via Phone Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here