Bezrámečkový Sony Lavender – uniklé specifikace

0

Sony-Lavender-specs-01

S bezrámečkovými displeji momentálně experimentují hlavně čínští výrobci, ale ani známější značky nechtějí zůstat pozadu. Výrobce SONY si také usmyslel, že by mohl vytvořit bezrámečkový telefon, a proto vyvíjí model Lavender (levandule). Díky portálu @upleaks se můžete nad tímto článkem podívat na uniklý snímek vývojové fáze telefonu.

Podle uniklých informací bude Lavender další selfie telefon, protože bude nabízet 13 MP fotoaparáty na obou stranách telefonu s přisvětlovacími LED diodami. Telefon bude pohánět 8 jádrový procesor MediaTek o taktu 1,7 GHz společně s 2GB RAM. Rozlišení displeje bude 1080 x 1920 pixelů jako u Xperie C4, ale displej bude větší (C4 nabízí displej o velikosti 5,5 palců). Na telefonu poběží systém Android 5 Lollipop a některé verze smartphonu budou mít 2 sloty na SIM karty.

Lavender je jen kódové označení, ale domníváme se, že odvození názvu bude podobné jako u Xperie C4 (Cosmos). Tipujeme, že název by mohl být Xperia L*(případná číslice). Datum oznámení zařízení není známo.

Zdroj: phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here