Benchmark odhalil čtyřjádrovou Motorolu XT1055 a desetipalcový tablet od HP

1

Benchmarky jsou jedním z nedocenitelných zdrojů, díky kterému máme informace o nových zařízeních v dostatečném předstihu předtím, než jsou oficiálně představena. A nejinak tomu bylo v uplynulých dnech, kdy nám benchmarky odhalily dvě další zajímavé novinky.

motorola xt1055

První novinkou je smartphone Motorola XT1055, o kterém se samozřejmě okamžitě začalo spekulovat jako o dlouho očekávané Motorole X. To zatím nemůžeme potvrdit ani vyvrátit, jistá však je výbava smartphonu, ke které bude patřit čtyřjádrový procesor Snapdragon 600 s taktem 1,7 GHz a operační systém Android 4.2.2 Jelly Bean.

hp slatebook 10

Druhým uniklým zařízením je tablet HP SlateBook 10 X2, který je vybaven čtyřjádrovým procesorem Tegra 4 taktovaným na 1,8 GHz a operačním systéme Android 4.2.2 Jelly Bean. Spojení „X2“ v názvu nasvědčuje tomu, že by mohlo jít o tablet s dualbootem Androidu a Windows 8.

Další detaily o obou zařízeních, stejně jako případné datum oficiálního představení, zatím zůstávají záhadou. Pro více informací však pravidelně sledujte náš web.

zdroj: Phone Arena, Pocket Droid

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here