ASUS PadFone 2 na prvních fotografiích, renderech pro novináře a videu

0

I přes nesporně inovativní koncept se první generaci telefonu, tabletu a netbooku v jednom, ASUS PadFonu, nepodařilo nikterak výrazně komerčně uspět. Přesnou příčinu samozřejmé určit nemůžeme, nicméně část viny určitě nesla vyšší cena, v rámci konkurence slabá hardwarová výbava a také fakt, že šlo o první zařízení tohoto typu.

ASUS se nicméně nevzdal a minulý měsíc oficiálné potvrdil, že chystá druhou generaci s názvem PadFone 2. Ta by měla být oficiálně představena až příští úterý, 16. října, nicméně serveru Bloomberg se již dnes podařilo telefon s tabletem natočit a zjistit o něm nějaké zajímavé informace.

Konkrétně podle videa nabídne ASUS PadFone 2 4.7“ displej s HD rozlišením a 13MPx zadní fotoaparát s přisvětlovací LED diodou. Vylepšení se dočká také tabletový dock, který nově nebude mít dvířka, ale telefon se do něj bude pouze zasouvat. Díky tomu bude o několik milimetrů tenčí, pár gramů lehčí a nebude obsahovat pohyblivé části náchylné k ulomení.

Kromě videa od Bloombergu se dnes ráno objevily také údajně oficiální rendery pro novináře. Na svém twitter účtu je zveřejnil v minulosti většinou dobře informovaný zdroj @evleaks.

Poměrně překvapivé je, že ve videu ani na fotografiích není ani zmínka o klávesnicovém docku. Jak poznamenal server mobilmania, tak na fotografiích nejsou vidět typické kotevní sloty. Je tedy teoreticky možné, že nová generace bude bez klávesnice. Nicméně jde jen o čirou a v podstatě ničím nepodloženou spekulaci.

Graf ceny produktu Asus Padfone poskytuje server Heureka.cz

Asus Padfone lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Zdroj: talk, pocket, mobilmania

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here