ASUS PadFone – začátek 2012, Ice Cream Sandwich a Tegra 3

2

ASUS PadFone je jednoznačné jedno z nejzajímavějších chystaných zařízení. Přeci jen koncept telefonu vložitelného do tabletového obalu není úplně běžný, a pokud se ASUSu opravdu povede vše dotáhnout do konce bez chyb, tak půjde zajisté i o velký komerční úspěch.

A právě díky dotahování všeho dokonce se zařízení trochu zdrželo. Namísto toho aby se začal prodávat ještě před Vánocemi, jak někteří předpovídali, tak se jej podle lidí z netbooknews.com dočkáme nejdřív, a ani to není úplně jisté, po barcelonském MWC 2012, které se bude konat od 27. února do 1. března.

A nejen datum, ale i procesor se mění. Oproti původně očekávanému S4  Snapdragonu od Qualcommu se z největší pravděpodobnosti dočkáme čtyřjádrové Tegry 3. Vzhledem k přítomnosti Tegry 3 a odložení je pak téměř jisté, že v telefonu i při zahájení prodeje nalezneme nejnovější Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Zdroj: engadget

2 KOMENTÁŘE

  1. Tak to se mooooooc tesim 🙂 kaslu na transformer prime pockam si a vymenim muj staricky galaxy s2 konecne za neco opravdu vykoneho 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here