Asus Padfone 2 bude představen 16.října v Miláně

1

PadFone 2

Asus zve mobilní veřejnost na představení nového Padfone 2, jedná se o nástupce prvního zařízení, které se dalo vložením smarphonu do zadní částí obalu vytvořit tablet či netbook.  Asus si první verzí Padfone zasloužil velkou pozornost, ale bohužel se mu nepovedlo produkt uvést rychle do prodeje začal se prodávat až letos v dubnu.

O to překvapivější je ohlášení nástupce, který bude představen 16. října v 11:00 dopoledne v Miláně. Celý přenos z představení můžete sledovat i vy na stránce http://www.asus.com/mobile/padfone2/.

Podle spekulací  ASUS PadFone 2 nabídne 4,7“ IPS+ displej s HD (1280×720) rozlišením, čtyřjádrový procesor Qualcomm 8064 taktovaný na 1.5GHz a doplněný o grafický čip Adreno 320, 2GB RAM a 13MPx zadní fotoaparát s LED přisvícením. Chybět nebude ani přední kamerka s maximálním rozlišením 1.2MPx, Bluetooth 4.0, MHL (HDMI v microUSB), WiFi (a/b/g/n) a GPS modul. Baterie bude mít kapacitu poměrně nadprůměrných 2 140 mAh.

Graf ceny produktu Asus Padfone poskytuje server Heureka.cz

1 komentář

  1. Koncept PadFone se mi líbí a o dvojce uvažuji. ale nechápu proč dělají základní display 4,7″. Logické by bylo udělat malý základní telefon (bohatě by stačilo 4″) a rozšířit ho právě na velkou obrazovku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here