ASUS odhalil PadFone Infinity Lite

0

ASUS po modelech PadFone mini a PadFone E představil nový model s přídomkem Infinity Lite, přičemž se od Infinity 2 liší jen mírně.

Asus-PadFone-Infinity-Lite

Hlavním rozdílem obou modelů je především procesor, tím je u Inifnity Lite čtyřjádrový Snapdragon 600 o taktu 1,7 GHz. Infinity 2 má také čtyřjádrový pocesor, ale je to Snapdragon 800 s 2,2 GHz.

Infinity Lite podle všeho přijde na trh s Androidem 4.1 Jelly Bean a později dostane aktualizaci na 4.4 KitKat, stejně jako ostatní typy této modelové řady. Smartphone, ze kterého se jednoduchým úkonem stane tablet, bude mít 5″ Full HD displej, 13 MPx hlavní fotoaparát, 2 GB operační paměti RAM, 32 GB interního úložiště a baterii o kapacitě 2400 mAh. Tabletový dock bude vybaven 10,1 palcovým zobrazovačem, ten bude také disponovat Full HD rozlišením a přidá 5000 mAh baterii.

Dostupnost ASUS prozatím oznámil pouze pro Tchaj-wan, kde by se PadFone Infinity Lite mohl objevit již v březnu za cenu okolo 460 dolarů. Tato cena by neměla obsahovat dock, za který se bude připlácet dalších 230 $. O celosvětové dostupnosti bohužel nebylo řečeno vůbec nic.

zdroj: Phonearena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here