„Ani jedna z uniklých podob Galaxy S III není přesná“ tvrdí zdroj ze Samsungu, aneb konspirace nabírají na obrátkách.

0

Podle serveru The Verge, který měl možnost mluvit s člověkem, jenž je „obeznámen s plány Samsungu,“ jsou nedávno uniklé fotografie, například na serveru Gizmodo, všechny pouhou kamufláží, takovými falešnými šasi, které mají zakrýt skutečný koncový design, ale zároveň dovolit důkladné vyzkoušení telefonu, například u operátorů.

question mark

Jak se blíží den 3. května, kdy by měl být telefon představen, četnost výskytu nových „zaručených podob“ a zpětných dementací předchozích zpráv se exponenciálně zvyšuje a nabývá rozměrů, které byly vždy tak charakteristické pro odhalování nových Iphonů. Vypadá to, že Samsungu toto PR funguje skvěle a pokud bude výsledná podoba opravdu rapidně odlišná od těch bezpočetných renderů a zaručeně pravých fotek, bude to pro Samsung nemalý úspěch; jednak skutečnost, že dokázala opravdu utajit výslednou podobu až do představení a jednak také proto, že ukazuje jak se používá viral marketing, tedy šíření reklamy bez větší iniciativy.

Ať již bude nový Samsung, který možná nebude mít číselné označení a možná nebude ani Galaxy, jakoukoli podobu a jakoukoli výbavu, je jisté, že o něj bude zájem i mezi lidmi, kteří svět mobilních telefonů spíše jen míjejí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here