Android 4.0.4 na HTC Desire HD díky komunitě

5

Situace okolo zmrzlinové aktualizace pro HTC Desire HD nebyla nikdy úplně sluníčková. I přes prvotní příslib, že přijde byla mnohokráte odložena až se nakonec koncem minulého měsíce dočkala kompletního zrušení. Dle oficiálního vyjádření kvůli zájmům o ten nejlepší možný uživatelský komfort.

Jeho takřka totožný sourozenec HTC Incredible S ale aktualizaci získal. Bylo tak téměř jisté, že se dříve nebo později objeví v neoficiální podobě Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich i pro opomenutý Desire HD.

A stalo se tak relativně dříve, začátkem tohoto týdne, kdy se na XDA fóru pro HTC Desire HD objevila údajně relativně stabilní a běžně použitelná ROM postavená Androidu 4.0.4 a HTC Sense 3.6 vytaženém z HTC Incredible S.

Jedinou výraznou nevýhodou je, že pro její instalaci je nutné smazat všechny data v telefonu. Nicméné i tento problém lze obejít pomocí zálohy třeba pomocí Titanium Backup či jiného programu.

Zdroj & link ke stažení: XDA forum via aandme

5 KOMENTÁŘE

  1. Mohol by som poprosiť, že by mi niekto pomohol ako na to? Bootloader by som chcel odomknúť cez oficiálny htcdev, ale neviem čo potom vlastne ďalej. Rád by som tam dal práve ICS konečne, no stále mám strach, že pri rootovaní niečo pobabrem. Ďakujem za odpoveď.

  2. Už na tom rozběhli i Jelly Bean s „Máslem“ a je to velice stabilní oproti počátkům u ICS! 🙂 Je to všam CM10, takže žádný Sense. Jinak je super, jak komunita i u starších telefonů stále zůstává a dělají stále nové a kvalitní updaty! 🙂

  3. Zpráva příjemná, dalo se očekávat. Za mě, stačí mi současná verze Androidu, důvodů je několik. Ale to nyní neřeším. Nejsem pedant, z CJ neměl 1, ale jako pisatel článku, bych si zatraceně hlídal jak píši. Zkuste dopřát rodnému jazyku základní pravidla. Vím, drobnost, ale např. mě to odradí věřit a vracet se k takovému plátku….

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here