Android 2.3 pro Samsung Galaxy S skutečností!

24

Nemožné se stalo skutečností a peklo zamrzlo, tedy ehm, Samsung vydal opravdu dlouhou dobu očekávanou aktualizaci na Android 2.3 Gingerbread pro svou již vysloužilou vlajkovou loď Galaxy S.

Aktualizace probíhá klasickou cestou přes (ne)oblíbený aktualizační software KIES, stačí tedy úspěšně nainstalovat KIES na počítač, připojit k němu telefon skrze USB v modu KIES a dát zkontrolovat aktuální verzi firmwaru. Samotná aktualizace má označení I9000JVQ a jedná se o trošku starší Android 2.3.3.

A co že se změnilo? Inu je toho poměrně dost, kromě pár designových změn se ROMka viditelně zrychlila a lepší je prý i GPS. Naopak se prý objevily problémy s extrémně rychlou spotřebou baterie, tento problém však není stoprocentně potvrzený.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

A co Vy? Jak se Vám aktualizace líbí?

Zdroj & obrázky: mobilmania

24 KOMENTÁŘE

 1. Já mám Galaxyho od O2, připojím k nejnovější verzi Kies vydané 24.8. myslím (ze stránek Samsungu), úspěšně nainstaluji, propojím telefon s PC a žádný nový firmware mi to neukazuje. Nebo musím mít telefon připojený třeba půl dne aby to něco našlo? Nechápu :o)

 2. Tak dneska jsem se připojil k PC přítelkyně a sotva se telefon spojil s Kies tak mi to hlásilo aktualizaci, úspěšně provedeno, tak uvidíme, jak moc žere baterii. Jinak mám telefon od 02 tak by to mělo jít všem 02-ákům :o)

 3. Ahoj, psal jsem jak do Vodafone tak do Samsungu.

  Odpověď Vodafone: Naše společnost update softwaru schválila již před několika týdny a doufáme, že jeho uvolnění společnost Samsung provede v co nejkratším možném termínu. Vzhledem k tomu, že tento termín nemůžeme nyní ovlivnit, přesný datum Vám nemůžeme potvrdit. Děkujeme za pochopení.

  Odpověď Samsung:
  Těší nás, že se zajímáte o naše výrobky. Bohužel v tuto chvíli ještě
  tyto informace k dispozici nemáme. O možnosti aktualizace Vás bude
  informovat program KIES.

  Prostě samsung nedělá svou práci!!!

 4. Problémy s baterií se projevily i u mně, jak prý má být u Gingerbreadu známo. Vydržela mi tak 3/4 dne. Stačilo se trochu pohrabat v nastavení a v normálním provozu baterie vydrží i přes dva dny, tak pohodička 🙂

 5. Dobrý den. Updateoval jsem svůj telefon na 2.3 a mám velký problém s baterkou, prosím někoho z vás, třeba pana Víťu o nějaký tip jak snížit spotřebu baterie tak, aby mě to zase moc neomezovalo. A ještě se mi zničehonic sám restartoval. Připomínám, že telefon nemám rootnutý. Děkuji předem za tipy a pomoc.

 6. 2.3.3 je uplne super internet je rychlejsi!! nove kombinace zamku v telefonu!:-D a rekl bych ze se mi min vybiji baterka uz mi klidne vydrzi tak 1,5-2dny a to internet mam dene zaply tak 5h a tak1-2h posloucham hudbu a hraju!! 😀

 7. No musím bohužel potvrdit, že v pátek cca v 23hod jsem tel odpojil z nabíječky a pak aždo rána do 6hod se s ním nic nedělo. Bohužel v sobotu již v 13hod nabíjím:(((( Opravdu rychle vybití baterie:( (nemám datové připojení,s telefonem jsem nevolal ani nepsal sms) pouze 2 fotky a nějaké hrabán v menu. Bída pánové:(

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here