Alcatel představil One Touch Hero se zajímavým příslušenstvím

0

Alcatel1

Společnost Alcatel rozhodně není potřeba představovat. Jedná se o společnost, která se v poslední době snaží rozjet výrobu chytrých telefonů a něčím zaujmout. A to se ji rozhodně na veletrhu IFA, který se momentálně koná v Berlíně, podařilo!

Alcatel totiž představil telefon, který sám o sobě téměř ničím nezaujme. Nese název One Touch Hero a uvnitř nalezneme čtyř-jádrový procesor taktovaný na @1,5GHz, 13MP fotoaparát a baterii o kapacitě 3400mAh. Jediné, co na telefonu samotném tak trochu zaujme, je 6″ display, díky kterému telefon řadíme mezi phablety (stejně jako Samsung Galaxy Note či Huawei Ascend Mate, který je jen o trochu větší).

Mnohem zajímavějším prvkem u tohoto telefonu je totiž příslušenství – konkrétně obal, který podporuje e-ink technologii. Díky němu můžete ušetřit baterii a pohodlně číst například novinky na internetu, či spousty jiných aktivit. V nabídce je ale také obal, který neobsahuje již e-ink, nýbrž malé LED diody, které Vám zobrazují na obale různé notifikace.

nexusae0_Alcatel5 nexusae0_Alcatel4

Co se týče příslušenství, není to ze seznamu všechno. K telefonu totiž budete moci dokoupit i například malý projektor či bezdrátové nabíjení. Možnosti jsou tedy docela široké a záleží tedy jen na uživatelích, co budou potřebovat. Telefon by na trhu měl být dostupný v průběhu října za zatím blíže nespecifikovanou cenu.

 

Zdroj: AndroidPolice

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here