Alcatel One Touch Scribe Easy – levný pětipalcový tabletofon

0

alcatel one touch scribe easy

Alcatel svou novou řadu tabletofonů One Touch Scribe poprvé představil už v lednu na CES 2013, právě teď na MWC 2013 ji ale výrobce  rozšířil o dalšího zástupce. Alcatel One Touch Scribe Easy je stejně jako ostatní smartphony z této řady vybaven kapacitním stylusem, který usnadňuje ovládání dotykového displeje a psaní ručního textu.

Novinka potěší zejména méně náročné uživatele, za nízkou cenu totiž nabídne velký 5″ displej, který má ale bohužel nízké rozlišení 800 x 480 obrazových bodů. K další výbavě paří dvoujádrový procesor taktovaný na 1,2 GHz, 512MB RAM, 4GB vnitřní paměť, slot na micro SD karty, 5mpx zadní fotoaparát s autofokusem a LED bleskem, 0,3mpx přední kamerka pro videohovory, Wi-Fi, GPS, Bluetooth 4.0 a 2500mAh baterie. Operačním systémem je Android 4.1 Jelly Bean s lehkou grafickou nadstavbou od výrobce.

Alcatel One Touch Scribe Easy bude dostupný v několika pestrých barvách, konkrétně v červené, žluté a modré. Mezi příslušenství bude patřit také ochranný obal MagicFlip, který můžete vidět na obrázku výše. Cenu ani dostupnost svého tabletofonu zatím výrobce neoznámil.

zdroj: pa

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here