Alcatel na veletrhu IFA rozšířil významně své portfolio

0

Veletrh IFA neustále pokračuje a z Berlína proudí spousty nových informací. Mezi informacemi, které jsme již sepsali a vydali na našem webu, byla i společnost Alcatel, která na veletrhu představila spousty zajímavých telefonů.

Konkrétně jsme napsali jen o dvou zařízeních – jako první jsme Vás informovali o modelu One Touch Hero, který nabídne velice pestré příslušenství. V nabídce totiž nalezneme například i e-ink obal, který rozhodně zaujme. Tím druhým zařízením se stala vlajková loď Alcatelu – One Touch Alpha, který nabídne vysoký výkon pro své uživatele, ale i zajímavý design.

Tohle ovšem nejsou jediné mobilní telefony, které společnost Alcatel na veletrhu ukázala. Pojďme se tedy společně podívat na modely, které byly na veletrhu IFA předvedeny, ale na našem webu jsme se o nich ještě nezmínili.

Alcatel One Touch Idol Mini

Tento tenelon si i přes menší rozměry zachovává oceňované vlastnosti a kompaktní design řady IDOL. Zařízení disponuje 4,3″ IPS displejem se zářivými barvami, 5 megapixelovým fotoaparátem a dvou-jádrovým 1,2GHz procesorem. Váží jen 96 gramů a tloušťka dosahuje pouhých 7,9 mm. Telefon bude v prodeji ve třech barevných variantách (modrošedá, stříbrná a růžová), které stejně jako u původního modelu IDOL imitují broušený kov.

IDOL MINI

Alcatel One Touch Idol S

Posledním telefonem, který společnost Alcatel přestavila na veletrhu IFA je Alcatel One Touch Idol S. Jedná se o první smartphone řady One Touch, který komunikuje se sítěmi 4G LTE, což umožňuje bleskové stahování dat o rychlosti až 100Mb/s. Telefon má podobně jako další modely řady Idol velmi štíhlé tělo – pouhých 7,4 mm. Idol S nabídne také 4,7” HD IPS displej a dvou-jádrový 1,2GHz procesor. telefon se bude dodávat v břidlicové, třešňově červené a růžové barvě v provedení soft-touch, které je odolné proti poškrábání a příjemné na dotyk.

IDOL S_Metallic Red_2

 

Zdroj: Tisková zpráva, archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here