Acer začne na českém trhu prodávat své smartphony

0

Tuzemské zastoupení Aceru oznámilo, že už velmi brzy začne v České republice a na Slovensku nabízet své smartphony. Níže naleznete oficiální prohlášení, které společnost zveřejnila na svém Google+ profilu:

„Velmi brzy Acer začne i v České republice a na Slovensku oficiálně prodávat a podporovat mobilní telefony. Čekali jsme trochu déle, protože chceme, aby naši zákazníci měli podporu stejně perfektní, jako v případě všech našich ostatních produktů. Oficiální uvedení telefonů na český a slovenský trh pro novináře i naše zákazníky bude brzy, sledujte nás!“

Určitě vás zajímá, jaké smartphony u nás bude Acer. Podle zveřejněných obrázků půjde minimálně o dva modely, přičemž v obou případech jde o úplné novinky, které budou představeny teprve příští týden na veletrhu MWC 2014 v Barceloně.

Acer Liquid E3

Acer Liquid Z4

 

Acer Liquid E3 je smartphone se 4,7″ IPS displejem s HD rozlišením, čtyřjádrovým procesorem taktovaným na 1,2 GHz, 1GB RAM a 4GB vnitřní pamětí. Na zadní straně nalezneme 13megapixelový fotoaparát, který by měl údajně disponovat velmi rychlým autofokusem a schopností pořizovat kvalitní snímky i za horších světelných podmínek.

Pod objektivem fotoaparátu se nachází tlačítko Acer Rapid, jehož funkci siuživatel může nastavit podle své potřeby. Liquid E3 je vybaven Androidem 4.2.2 Jelly Bean, výrobce však slibuje, že smartphone letos dostane aktualizaci na Android 4.4 KitKat. Cena byla stanovena na 199 eur, což je v přepočtu necelých 5 500 Kč.

Acer Liquid Z4

Acer Liquid E3

Acer Liquid Z4 je model nižší třídy vybavený 4″ displejem, dvoujádrovým procesorem taktovaným na 1,3 GHz a 4GB vnitřní pamětí. Zadní fotoaparát nabízí rozlišení 5 megapixelů, automatické ostření a diodový blesk. Operačním systémem je Android 4.2.2 Jelly Bean, o chystané aktualizaci však v tomto případě výrobce neinformoval.

Liquid Z4 bude stát 99 eur, v přepočtu asi 2 700 Kč. Zájemci budou mít na výběr ze dvou barevných verzí, černé a bílé.

zdroj: Android CentralMobilmania

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here