Acer Liquid Z2 – levný smartphone, který bude dostupný také jako dualSIM

1

acer liquid z2

Acer tento týden představil nový levný smartphone Liquid Z2. Novinka taiwanského výrobce láká na solidní výbavu, povedený design a nízkou cenu. K dispozici bude také dualSIM varianta telefonu.

Acer Liquid Z2 je vybaven 3,5″ displejem s rozlišením 480 x 320 obrazových bodů, dvoujádrovým procesorem taktovaným na 1 GHz, 512MB RAM, 4GB vnitřní pamětí, kterou lze dále rozšířit díky přítomnosti slotu na microSD karty a 1 300 mAh baterií. Co se konektivity týče, nabídne telefon technologie 3G, Wi-Fi (802.11 b/g/n), Bluetooth 3.0 a GPS.

Hudební nadšence jistě potěší přítomnost FM rádia a technologie SRS pro kvalitnější zvuk. Na zadní straně pak najdeme fotoaparát s rozlišením 3 nebo 5 mpx, která nabídne rychlé spuštění do jedné sekundy, vytváření panoramatických snímků a sekvenční fotografování.

Operačním systémem bude Android 4.1 Jelly Bean, doplněný například o režim Quick Mode s velkými ikonami, který usnadňuje spouštění základních funkcí. Chybět nebude ani propojení s internetovým úložištěm Acer CloudMobile. Rozměry telefonu jsou 110 x 62,5 x 12,25 mm a hmotnost by neměla překročit 110 gramů.

Acer Liquid Z2 bude dostupný na vybraných evropských trzích za cenu od 2 500 Kč.

via en

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here