Acer Liquid Gallant Duo – dvě jádra a dvě SIM karty za výbornou cenu

7

Acer začne brzy prodávat nový smartphone Liquid Gallant Duo, který zaujme dvěma sloty na SIM karty, slušnou hardwarovou výbavou a nízkou cenou.

Ve výbavě telefonu najdeme kromě už zmíněné dual-SIM podpory také dvoujádrový procesor MTK 6575 taktovaný na 1GHz, který ve spolupráci s 1GB RAM zajistí plynulý chod. Přední straně dominuje 4,3″ displej s rozlišením 540 x 960 pixelů (qHD). Nesmíme zapomenout zmínit ani 4GB interní paměť rozšiřitelnou pomocí slotu na microSD karty, 5mpx fotoaparát s LED bleskem, microUSB, Bluetooth 3.0 a baterii s kapacitou 1500 mAh. Operačním systémem je Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Telefon je v tuto chvíli v předprodeji za cenu 235 dolarů (4850 Kč), což je vzhledem k výbavě telefonu velmi dobrá cena. Doufejme tedy, že se smartphone brzy objeví také na českém trhu.

via sp

7 KOMENTÁŘE

  1. Super informace, ale bohužel na Expansys už předobjednávka není… 🙁 ale jinak za tu cenu jasná volba! 🙂

    • Většina zdrojů uvádí, že telefon má dvoujádrový procesor
      MTK 6575, ale máte pravdu, že podle infromací na internetu je tento procesor jednojádrový. Takže jde buď o chybné označení procesoru nebo má telefon jen jednojádro. Každopádně ty informace asi pocházejí z Expansys, takže tam nejspíš udělali chybu. Jak to je ve skutečnosti se dozvíme po představení telefonu.

  2. Jenže MTK 6575 jak píšete je chipset. Procesor má 1 GHz ARM Cortex-A9. což je 2. jádro pracující na frekvenci 1 GHz, který je vyrobený 45nm technologií. Každé jádro má 32 kB datové a instrukční cache a součástí je také 1MB L2 cache. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here