Acer Liquid E1 – 4,5″ displej, dvoujádro a Jelly Bean

1

Acer na čínském trhu oficiálně představil další smartphone s Androidem. Liquid E1 je pohledná novinka patřící do střední třídy, která pravděpodobně zaujme také dobrou cenou. Smartphone na internet unikl už před několika týdny pod názvem Acer V360.

Acer Liquid E1 je vybaven 4,5″ displej s rozlišením 960 x 540 obrazových bodů, blíže nespecifikovaným dvoujádrovým procesorem taktovaným na 1 GHz, 1GB RAM, 5mpx zadním fotoaparátem s LED bleskem a autofokusem, 0,3mpx přední kamerou pro videohovory, 1760mAh baterií a 4GB vnitřní pamětí rozšiřitelnou pomocí slotu na microSD karty.

Nechybí samozřejmě ani FM rádio, Bluetooth 3.0, GPS, micro USB a další běžné technologie, které najdeme v naprosté většině dnešních smartphonů. Operačním systémem je Android 4.1 Jelly Bean s mírnějšími úpravami od výrobce.

Acer Liquid E1 bude dostupný v tmavém a světlém barevném provedení. Jak už je zmíněno na začátku článku, telefon byl zatím představen jen v Číně. Zatím tedy není jasné, zda se s touto novinkou někdy setkáme na evropském trhu.

 

zdroj: ga

1 komentář

  1. to má stereo repráky nebo co to tam má za hovadiny dole a nahoře? taky by to mohli všichni výrobci začít dělat, aspon na tich vlajkových lodích…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here