Virtuální operátor Air Telecom nabízí neomezený tarif za 640,- Kč

0

Telekomunikační firma Air Telecom vlastník operátora U:fon se dohodla s jedním ze stávajících operátu  na využití jeho GSM sítě (jméno daného operátora nebylo zveřejněno).  Air Telecom se zařadil mezi virtuální mobilní operátory, kdy má ve své nabídce jak služby ve své vlastní CDMA síti tak nově i v sítí GSM.

Tento nový operátor přichází s nejlevnější nabídkou neomezeného tarifu za 640,- Kč za které získáte neomezené volání s 1 GB dat při 24 měsíčním uvazku. V rámci tarifu není nabízen neomezený balíček SMS, kdy Vás jedna SMS vyjde na 1,01 Kč v rámci sítě Air či na 1,50,- Kč  mimo vlastní síť.  Tato nabídka jistě osloví všechny, kteří využívají mobil hlavně pro telefonování.

Ostatní tarify stojí také za shlédnutí, kdy plně neomezený tarif i s neomezenými SMS a 1 GB dat vyjde na 680,-  Kč, což je momentálně nejnižší oficiálně dostupná cena.  Bude zajímavé, jak na tuto nabídku zareagují stávající operátoři, kteří zlevnily své tarify minulý týden.

Telefon

Tarify si můžete objednat již teď na infolince 800 666 777 nebo na E-shopu.  V následujících dnes si budeme moci aktivovat tarif na pobočkách operátora.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here