Tesco Mobile zveřejnilo svou nabídku pro zájemce o předplacenou kartu

2

Tesco Mobile logo

Po týdnu čekání dnes představil svou nabídku další český virtuální operátor, kterým je Tesco Mobile. Ani tentokrát nečekejte cenovou revoluci, ale nabídka je to přesto velmi zajímavá. Podle očekávání jsou zvýhodněni uživatelé, kteří vlastní Tesco Clubcard. Ke startu nového operátora dojde ve středu 29. května 2013. Poskytovatelem fyzické sítě je O2, které taktéž vlastní polovinu podílu ve společnosti Tesco Mobile.

Tesco Mobile u nás bude nabízet jen předplacenou kartu a to s následujícími cenami. Volání bude stát 1,50 Kč do vlastní sítě a 2,90 Kč do ostatních sítí. Účtování bude po sekundách, ale první minutu zaplatíte vždy celou. Virtuál bude mít v nabídce hned několik balíčků mobilního internetu:

  • jednodenní balíček s 50 MB za 20 Kč
  • měsíční balíčky: 150 MB za 150 Kč, 400 MB za 250 Kč, 1 GB za 350 Kč

Co se týče rychlosti internetového připojení, budou moct majitelé denního nebo nejlevnějšího měsíčního balíčku surfovat rychlostí až 8 Mbit/s. Pro ostatní uživatele byla maximální rychlost stanovena na 20 Mbit/s. Pokud svůj FUP limit vyčerpáte, bude jej možné za 100 Kč zdvojnásobit, a to bez ohledu na aktivovaný balíček. Pokud za dvojnásobné FUP nezaplatíte, bude vám rychlost připojení snížena na stále poměrně použitelných 200 kbit/s.

Jak už bylo řečeno v úvodu, výhodu budou mít majitelé Tesco Clubcard, kteří dostanou možnost aktivace balíčku za 300 Kč zahrnujícího neomezené volání do sítě Tesco Mobile a 120 minut hovoru spolu s 60 SMS do všech ostatních sítí. Při dobíjení kreditu navíc majitelé věrnostní karty získají bonusové body na účet v hodnotě dvojnásobku dobíjené částky. K jedné Tesco Clubcard bude možné přiřadit až deset telefonních čísel, takže není nutné, aby měl svou Clubcard každý člen domácnosti.

SIM karta Tesco Mobile bude k dostání ve všech prodejnách Tesco po celé České republice, a to za 150 Kč včetně kreditu stejné hodnoty. Dobíjet kredit bude možné také v prodejnách Žabka, na terminálech Sazky, v některých čerpacích stanicích a samozřejmě přes internet. Minimální částka pro dobití je stanovena na 200 Kč a platnost kreditu bude šest měsíců od posledního dobití.

Více informací o nabídce by mělo být k dispozici na oficiálních stránkách tescomobile.cz, ty ale budou nejspíš naplno spuštěny až v den startu operátora, tedy už zmíněného 29. května. Tesco Mobile bude mít v nabídce také mobilní telefony, jejich nabídka ale bude zveřejněna až později.

zdroj: MobilMania

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here