SAZKAmobil nabízí Šťastný tarif za 377 Kč (1000 volných minut a 100 MB dat)

2

Před více než rokem spustila společnost SAZKA nového virtuálního operátora SAZKAmobil, k dnešnímu dni získala na místním telco trhu 150 000 zákazníků. Pro zachování růstu se rozhodla společnost Sazka uvést nový výhodný tarif v cenovém relaci do 400 Kč.

I nadále chceme přinášet nové, výhodnější a klientsky přívětivější služby. Aktuálně proto rozšiřujeme počet prodejních míst o Českou poštu a prodejní síť Globusu. Naší poslední produktovou novinkou je Šťastný tarif, který patří mezi vůbec nejvýhodnější české tarify v cenovém rozmezí 299–400 Kč,“ říká Jan Schmiedhammer.

Za cenu 377 Kč měsíčně zákazníci dostanou 1 000 volných minut do všech sítí v ČR, internet v mobilu a zvýhodněné ceny volání i SMS. Šťastný tarif získají všichni ti, kteří si koupí předplacenou SIM kartu SAZKAmobilu a dobijí ji na minimálně 400 Kč. Poté stačí už jen požádat o převod na tarifní služby prostřednictvím webového formuláře na www.sazkamobil.cz nebo na zákaznické lince *11, která je všem k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu.

srovnani tarifu SAZKAmobil

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here