[Aktualizováno] O2, Vodafone a nyní již i T-Mobile zveřejnil své neomezené tarify

0

t-mobile-logo[aktualizováno] Jak se již předpokládalo a operátor T-Mobile dopředu avizoval, dnes zveřejnil svou várku neomezených tarifů. T-Mobile byl poslední z trojice společností, které poskytují mobilní služby. Připravili si pro nás hned tři tarify, přičemž nejlevnější z nich s názvem ,, S námi 390,, si můžete pořídit za 273 Kč měsíčně se závazkem na 2 roky. Bohužel je tento tarif dost omezený, protože například nabízí pouze 20 MB stahovaných dat. Naopak tarif ,, S námi síť nesíť ,, patří k tomu nejlepšímu a za 749 Kč měsíčně můžete neomezeně telefonovat i smskovat do všech sítí a navíc k němu dostanete 1 GB dat.

[table “638” not found /]

994_vodafone

Dlouhou dobu si zákazníci stěžovali na enormně drahé tarify. V zahraničí se za neomezený tarif platilo obvykle v řádu stovek, my jsme platili v řádu tisíců. Ale to již není pravda, protože v polovině tohoto týdne se konečně ledy prolomily a první snížení cen jsme zaznamenaly u španělského operátora O2, který svůj tarif nabízí za 749 Kč.

Netrvalo to ani 48 h. a své nové neomezené tarify začal nabízet i Vodafone, který stáhl cenu dokonce pod 700 Kč. O tom, proč se zrovna nyní rozhodli operátoři tak k razantním slevám se můžete dozvědět z našeho článku, právě na toto téma. Samozřejmě všichni se nyní diví, proč je najednou možné takto enormně slevit. Mluvčí O2 poznamenal, že mají k dispozici nové vysílače, které jsou úspornější a díky nim se cena může snížit. No, upřímně mi nepřijde pravděpodobné, že by O2 i Vodafone a později i T-mobile vyměnili ve stejnou dobu všechny vysílače, ještě navíc když Vodafone velkou část svého zisku dává na výzkum nových internetových G sítí, ale zaplať pán bůh.

Po té co Vodafone zveřejnil své nové neomezené tarify, zaznamenal obrovský nárůst registrací. Necelých 10  000  zákazníků se připojilo a registrovalo na web Vodafone. Bohužel ještě během včerejška se tuto novinku nejspíše nedozvěděli v kamenných stáncích operátora a tak nastaly drobné komplikace. Vodafone dal ale vše rychle do pořádku a ještě navíc vyšel vstříc svým zákazníkům a nové tarify nabízí již od včerejšího odpoledne i na svém eShopu.

Ačkoliv je nabídka o cirka 50 Kč levnější od Vodafone, je nutné zmínit, že ve svém tarifu Vodafone nabízí 600 MB stahovaných dat, přičemž O2 rovný 1GB. U španělského oprátora (O2) navíc nepotřebujete smluvní závazek, naproti tomu pokud chcete dosáhnout na nižší cenu u Vodafone, budete se muset smluvně zavázat u jejich společnosti na 2 roky. Otázkou tedy ještě zůstává, zda Vodafone, jak je jeho zvykem, přihledné ke studentům, kterým nabízel své stávající tarify za sníženou cenu a samozřejmě jak na celou situaci zareaguje T-mobile.

[table “636” not found /]
[table “637” not found /]

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here