Červená revoluce v podání nových RED tarifů od Vodafone

4

Vodafone s měsíčním odstupem za O2 dnes představil úplně novou koncepci tarifů. Jedná se o evropsky známe tarify Vodafone RED, ty přinesou výhody všem zákazníkům nejen u nás, ale také v dalších evropských zemích. Vodafone od 27. května připojí Česko do své celosvětové strategie, kdy si všichni stávající, noví i firemní zákazníci budou moci aktivovat některý z tarifů RED.

Nabídka pro běžné zákazníky se příliš neliší od konkurence, avšak Vodafone hrdě prohlašuje, že má nejlevnější tarify v Česku je tomu tak. Například u tarifu RED nabízí neomezené volání do všech sítí včetně 1,5G internetu za 699 Kč, kdy konkurence prodává daný tarif za 750 Kč. U varianty start, která stojí stějně jako u konkurence přidává Vodafone výhodu 20MB internetu, který konkurence nenabízí vůbec. Navíc Vodafone zachovává dotace na zařízení, které tak při podpisu smlouvy na 2 roky vyjdou výhodněji než u konkurence.

Tarify Vodafone RED - ceny při závazku na 24 měsíců

Nabídka pro firmy

Tato nabídka kopíruje tarify pro občany s rozdílem, že navíc firemní zákazníci dostanou VPN (neomezené volání v rámci firmy), ale toto zvýhodnění postrádá smysl jestliže celá firma přejde na nové RED tarify. Momentálně ji využijí ti jež mají stále ve firmě aktivovány některé z dřívějších tarifů se službou VPN. Střední a větší společnosti budou více zajímat nabídky na míru v rámci rámcové smlouvy. Jako bonus v rámci dvou nejvyšších tarifů přidává Vodafone službu pokročilého mobilního zabezpečení. Kdy si můžete pomocí aplikace uzamknout telefon na dálku, vymazat jeho obsah či detekovat kde se telefon nachází.

Vodafone RED pro firmy

Zahraničí

Hlavní výhodu tarify RED přinesou lidem, kteří často cestují do zahraničí například nejvyšší tarif RED Premium nabízí 600 volných minut  a 300 MB dat v rámci roamingu. Jestliže necestuje příliš často Vodafone má pro Vás také řešení za příplatek 99 Kč/den Vám nabízí neomezené volání+SMS+100MB dat v rámci roamingu  také, všechny tyto výhody budete moci využít v následujících zemích:

Andorra, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Francouzská Guyana, Gibraltar, Guadeloupe, Guernsey, Irsko, Island, Itálie, Jersey, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Martinik, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, ostrov Man, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Reunion, Rumunsko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán, Velká Británie.

U dvou nejvyšších tarifů navíc Vodafone nabízí navíc 1000 volných minut do zahraničí ty budete moci využít na volání z ČR do následujících destinací:

USA, Kanada, Řecko, Nizozemsko, Belgie, Francie, Španělsko, Maďarsko, Itálie, Vatikán, Švýcarsko, Rakousko, Velká Británie, Dánsko, Švédsko, Norsko, Polsko, Německo, Gibraltar, Portugalsko, Lucembursko, Irsko, Finsko, Andorra, Monako, San Marino, Slovensko

Zdroj obrázků: mobilmania.cz

4 KOMENTÁŘE

 1. Jako jo ten za 699 kc je fajn a data staci, ale vadi mi ta jejich novinka (i u O2), ze pokud chci k tomu telefon zvedne se cena pausalu o 175 kc. Kravina nejvetsi.

 2. Nerozumím vodafonu. Celou dobu se snaží napínat a potom přijde s tímhle.
  Proč nabízí 150 Mb internet a potom až 1.5 Gb? Každý má jiné nároky,
  chápu že se nemusí každýmu trefit do vkusu. Proč není možnost si
  jednorázově koupit třeba 600Mb za 150 kč k tarifu. Mám vodafone se
  smlouvou protože jsem si pořizoval dotovaný telefon a i kdybych si chtěl
  změnit na nový flat tarif za 699kč tak mi ho dají nejméně za 901 kč což
  je dost nevýhodné. Manželka si před 14 dny změnila smlouvu u T-mobile
  kde už byla uvázaná smlouvou kde jí chybělo jěště 19 měsíců do konce a
  bez problémů jí to změnily na flat tarif za 749kč a 24 měsíců plnění.
  Jediný operátor se kterým není řeč je Vodafone. Poslední 3 roky mi
  připadá že mi zákazníci jsme tu pro Vodafone a ne Vodafone pro
  zákazníky.Kdysi jsem mluvil o Vodafonu jako o nejlepším operátorovi ale
  to bylo za doby velikonočních tarifů dnes už o něm mluvím jenom jako o
  nejhorším. Jen tak dál Vodafone chceš méně zákazníků máš to mít

 3. At jdou z těma flatovejma tarifama někam,copak je každej magor co nesundá telefon od ucha?Ja chci data,data.Proč neudělají nějaky datovy tarif,např.1,5-2 GB,150min. do všech sítí,150sms,nebo něco obdobnyho.Z dat jim to asi tak nesype.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here