4ka – Nový slovenský operátor nabízí jednotné ceny v rámci celé EU

3

4ka

V sousedním menším Slovensku,  se dnes představil  nový operátor s názvem 4ka. Ten vznikl pod záštitou společnosti SWAN a Slovenské pošty, toto spojení je velmi logické a umožní rychlejší nástup, kdy služby budou v nabídce již od zítřka na všech poštách.

Alfou a omegou v dnešní době jsou ceny, čehož si jsou vědomi i manažeři tohoto nejnovějšího operátora. Ceny jsou tak nastaveny velmi zajímavě. V rámci předplacené SIM karty, zaplatí slováci za 1 minutu hovoru či 1 SMS 4 centy v rámci celé EU. Přenesení 1 MB dat stojí 0,04 € v rámci celé EU.  Uživatelé mají taktéž možnost si zakoupit datový balíček obsahujícíc 1GB dat za 1€, jenž lze využít v rámci Slovenska (2G/4G). Právě díky sjednoceným cenám pro celou EU, doporučujeme zvážit pořizení tohoto operátora, jistě přijde vhod všem co velmi často cestují.

Kartu lze dobíjet jak pomocí dobíjecího kupónu, tak i na kterékoliv pobočce Slovenské pošty.

Zdroj: www.4ka.sk

 

3 KOMENTÁŘE

  1. 0,04 eur / mb je cca 1 kc a to znamena 1 gb za 1000 k zase takovy zazrak neni, naopak, stale zlodejna. ceske o2 ma 100 mb balicek za 100 kc. cekam stale na neco s cenami 100 kc / 1 gb a to bych koupil na cestovani poevrope nez prestane okradani roamingem

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here