Zynga vydala dvě nové hry pro Android

1

Vývojářská společnost Zynga, která se proslavila zejména díky hrám na Facebooku, vydala před nedávnem dva další tituly pro Android: Twist Pilot a Zombie Swipeout.

Twist Pilot

Twist Pilot je akční logická hra, ve které je vaším úkolem dostat hlavního hrdinu na konec úrovně a sesbírat co možná nejvíce zlatých prstenů a nejrůznějších bonusů. Situaci vám bude stěžovat nejen to, že váš hlavní se neustále otáčí a vy se nesmíte dotknout okolních stěn, ale také nepřátelé v podobě pavouků. Vývojáři připravili celkem 72 levelů, které pořádně prověří vaši trpělivost. Cena hry je pouze 1 dolar (21,50 Kč).

http://www.youtube.com/watch?v=W6BLFJoryTE

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zombie Swipeout

Vzpomínáte na oblíbenou hru Fruit Ninja? Novinka s názvem Zombie Swipeout využívá velmi podobného principu, místo ovoce však rozsekáváte zombíky. Ve vyšších úrovních máte možnost získávat nejrůznější bonusy jako například motorovou pilu, granáty či jiné tradiční i méně obvyklé zbraně. Hra je ke stažení zdarma, obsahuje však volitelné mikrotransakce.

http://www.youtube.com/watch?v=A6q6CkHtNXc

logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

  1. „Novinka s názvem Zombie Swipeout využívá velmi podobného principu“ … by znamenalo, ze se princip hry lisi aspon v necem, tady je princip hry okopirovany (aspon podle videa) do puntiku a lisi se jenom grafika 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here