Zynga Poker v Android Marketu

5

Velmi populární pokerová hra na Facebooku od Zyngy míří po iPhone na Android. Zvěsti o verzi pro Android kolovali na internetu v průběhu celého roku, teprve v listopadu Zynga vydala oficiální zprávu o vývoji této aplikace. Vývojáři si pospíšili a uvolnili finální verzi pokeru do Android marketu těsně před Vánoci.

Zynga Poker Zynga Poker

Po grafické stránce je hra velmi dobře zpracovaná není nic co by se ji dalo vytknou. Ovládání hry je také na velmi vysoké úrovni a dobře přizpůsobené displeji telefonu.  Navíc je tato hra propojena se stejnojmennou aplikací na Facebooku, pro přihlášení do hry sice musíte mít učet na této sociální síti. Na druhou stranu si můžete zahrát se svými přáteli u jednoho stolu a pro hráče této aplikace na Facebooku je Android alternativou pro hraní na počítači. Ve hře vystupujete pod svou identitou a také hrajete se stejným účtem jako na Facebooku. Momentálně tuto poker od Zyngy hraje více než 6 milionů uživatelů denně. Jedinou nevýhodou je nutnost být připojen k internetu během hraní hry. Za tuto cenu máte jistotu, že hrajete s reálnými hráči a ne s naprogramovanými hráči. Na závěr nezbývá než popřát štěstí ve hře a příjemnou zábavu.
Podporovaná verze Androida 1.5+

Zynga poker

qr Zynga poker
zdarma

5 KOMENTÁŘE

  1. stanik:Neda sa spustit pokial nemate konto na faceboku!
    To je jasne jinak bys nemohl proti komu hrát ale mohli by mit svuj server kde by mohli hrat lidi i bez facebooku…

  2. Mám HTC Wildfire a bohužel píše mi to, že tato verze není kompatibilní… takže smůla. ovšem pokud máte někdo nějakej typ, rád si nechám poradit

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here