Zombie Derby – jednoduché zabíjení zombie [recenze]

0

Dnes se podíváme na hru, která není sice ve 3D, ale i tak dokáže přitáhnout spousty fanoušků. Řeč je o Zombie derby aneb masakr zombie autem. Po obsahové stránce je hra naprosto jednoduchá a strohá. Prakticky nenabízí nic složitého, žádné in-game platby ani nakupování bonusů a přesto si s ní užijete spousty zábavy. Úkol je jediný – dostat se z bodu A do bodu B. Pomocí auta budete překonávat nástrahy tratě v podobě kopců, barelů benzínu, ramp nebo vystavěných dřevěných beden.

unnamed (2)

Strohé ale přesto zábavné

Úplně jednoduché to ale nebude. Na začátku nové tratě si vždy musíte zakoupit nové auto, které neoplývá žádnou speciální výbavou. Tu si musíte v obchodě dokoupit za peníze, které vyděláte na trati. Dokoupit si budete muset i palivo, takže nepočítejte, že trať zvládnete ihned na poprvé, protože palivo budete mít tak na jednu třetinu tratě. Hra tedy funguje stylem opakování a vydělávání peněz na jedné trati dokud ji nebudete schopni zvládnout celou.

Mezi speciální výbavu patří lepší kola, turbo, pořádný nárazník na rozbití beden nebo masakr zombie, palivo a nějakou zbraň na střechu auta abyste mohli rozstřelit barely s benzínem dříve, než do nich autem narazíte.

2013-07-15 12.37.40

Přeci jen trochu krátké

Bohužel čtyři typy tratí a tedy i čtyři auta jsou pro dlouhé hraní dost málo. Herní doba není moc dlouhá, protože tuto akci lze dohrát za 2 hodiny. Ve hře je aut vlastně celkem pět. Poslední vozidlo, které můžete řídit, je kombajn který se odemkne po odehrání hry. Bohužel si ho ale musíte zakoupit za vysokou částku, kterou lze vydělat pouze dlouhým ježděním.

Ovládání

Opět jednoduché řešení. V pravé části displeje máte pedál pro zrychlení a nad ním tlačítko pro nitro. Na druhé straně tlačítko pro střelbu a nahoře indikace benzínu a nitra. Stabilitu auta vyrovnáváte gyroskopem nebo-li nakláněním telefonu.

2013-07-15 12.34.52

Závěr

Tato hra je důkazem, že hra nemusí disponovat všemožnými bonusy nebo powerupy. Stačí pouze dobrý nápad a dobrá realizace. Na konci hry se poté ještě dozvíte, jak to s vaším závodníkem vlastně dopadlo.

Hodnocení 8/10

+zábava/nápaditost

-herní doba

www.youtube.com/watch?v=dz9pT4PCEHs


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here