Zachraň šneka – logická hříčka od českých vývojářů

0

Hledáte příjemnou hru na zkrácení deštivých letních večerů? Zachraň šneka je nejnovější titul z dílny brněnského vývojářského studia Aldagames, který zabaví hráče všech věkových kategorií.

Zachran_sneka_2 Zachran_sneka_1

Jak už název hry napovídá, je vaším úkolem zachránit všechny bezbranné hlemýždě před nástrahami, které na ně venku čekají. Může se jednat třeba o zdánlivě neškodné věci, jako jsou sluneční paprsky nebo padající kameny. Celý herní princip spočívá v přesouvání a využívání nejrůznějších předmětů.

Celkem si pro nás vývojáři připravili 24 levelů, které jsou řazeny do tří úrovní obtížnosti. V každém levelu můžete získat až tři hvězdy, a to za záchranu všech hlemýžďů, splnění časového limitu a sebrání všech hvězdiček ve hře. Zpočátku se sice hra může zdát jednoduchá, vyšší levely však zaručeně prověří vaše mozkové závity.

Logická hříčka Zachraň šneka má roztomilou a ručně kreslenou grafiku. A navíc si tuto novinku od českých vývojářů můžete bezplatně stáhnout z Google Play Store. Hra obsahuje pouze nijak nerušící reklamní proužek v dolní části obrazovky.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here