Worms 2: Armageddon míří na Android

2

Worms-2-Armageddon-screenshot-1 Worms-2-Armageddon-screenshot-2

Vývojáři z Team17 potvrdili brzký příchod legendární multiplayerové hry Worms 2: Armageddon na displeje smartphonů a tabletů s Androidem. V pořadí dvanáctý díl „červů“ už je dostupný pro iOS a v Google Play Store by se hra měla objevit na jaře letošního roku.

Sérii her Worms asi není třeba nikomu představovat. Jedná se o tahovou strategii, ve které se proti sobě postaví minimálně dva týmy vtipných červů vybavený běžnými i bizarními zbraněmi. Hra obsahuje několik herních režimů, z nichž asi nejoblíbenějším je multiplayer, díky kterému si hra získala tolik fanoušků z celého světa.

Hra Worms 2: Armageddon byla poprvé vydána v roce 2009 (pro Xbox 360) a na platformu iOS se dostala o rok později. Verze pro Android by měla nabídnout dvanáct herních módů včetně globálního multiplayeru přes Wi-Fi. Pokud vývojáři zvolí stejnou prodejní strategii jako na iOS, bude titul v Google Play Store stát pět dolarů (97 Kč) a k dispozici bude také dvojice rozšíření s názvy „Battle Pack“ a „Golden Donkey“ zakoupitelná pomocí mikrotransakcí.

zdroj: portable gaming region

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here