V protisměru – jednoduchá česká dopravní hra pro Android

0

V Google Play Store se objevila nová česká hra „V protisměru“ od vývojářů z Brainz Mobile. Úkolem hry není jen pobavit a procvičit reflexy, ale také upozornit řidiče, že k podobné situaci může dojít i ve skutečném provozu.

Ve hře se stáváte řidičem vozidla jedoucího po dálnici. Nemáte možnost žádným způsobem ovlivnit rychlost, jedinou možností ovládání auta je naklánění telefonu do stran, které samozřejmě slouží k zatáčení. Během jízdy se musíte vyhybat ostatním autům. Největší nebepečí samozřejmě představují vozy jedoucí v protisměru, o kterých jsme předem informování pomocí ikony s vykřičníkem v horní části obrazovky.

Vaším úkolem je získat ve hře nejvíce bodů. Čím dále dojedete, tím více bodů získáte. Bonusové body můžete získat také sbíráním zlatých a stříbrných mincí na silnici. Hra končí v případě, že se střetnete s jiným vozidlem. Nechybí ani tabulka nejlepších výsledků, ta je však pouze lokální a nenabízí možnost porovnání výsledků online. Grafika ve hře je opravdu jednoduchá, to však může být pro mnoho uživatelů výhodou.

Hru „V protisměru“ si můžete bezplatně stáhnout z Google Play Store. Nezapomeňte si přečíst také sekci „O akci“, kde najdete zajímavé informace o novém systému detekce aut v protisměru, který je umístěn na některých českých dalnicích.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here