Top 5 nejpopulárnějších her minulého týdne | 44. týden

0

Fallout Pip-Boy

Snad každý, kdo se aspoň trošku zajímá o hry si všiml, že se nám mílovými kroky blíží vydání legendárního post-apokalyptického RPG, Fallout 4. Bethesda už dopředu vydala pár doprovodných aplikací pro mobily, mezi které patří i Fallout Pip-Boy. Pomocí toho budete moct po spárování ovládat svého Pip-Boye i ve hře.

Fallout Pip-boy Fallout Pip-boy1 Fallout Pip-boy2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

The Walking Dead No Man’s Land

A máme tady další známé jméno v podobě hry pro mobily. The Walking Dead nebo v češtině Živí mrtví jsou v posledních letech fenomén srovnatelný s Game of Thrones. V minulém týdnu vyšla The Walking Dead strategie, která je svou technikou podobná XCOM-u. Budete tak bojovat, trénovat a hlavně přemýšlet.

TWD TWD1 TWD2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Dead Effect 2

Dead Effect 2 je jedna z mála opravdu skvělých FPS pro mobilní zařízení se sci-fi prvky. Podle slov samotných vývojářů se hra snaží posunout mobilní hraní na úplně jinou úroveň. Hra nabízí grafiku srovnatelnou s grafikou konzolí a skvělý soundtrack.

Dead effect Dead effect 1 Dead effect 11


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Asphalt Nitro

Chtěli jste si zahrát Asphalt 8, ale nemáte dostatečně velké úložiště? Už nemusíte strádat, protože Asphalt 8 dostal menšího bratříčka, který stáhne jen 25 MB balíček. Můžete si tak zazávodit s nablýskanými sporťáky na zemi i ve vzduchu a to až v osmi různých módech a závodech po celém světě.

Asphalt Asphalt1 Asphalt2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Fast like a Fox

Dnešní poslední hrou bude indie hra Fast like a Fox, která může zaujmout například svou originální grafikou. Ve hře budete muset najít ukradený artefakt Zlaté Lišky. Skvělou vlastností je určitě i prostředí, které se postupně mění a vy tak nebudete pořád na tom samém místě.

 Fox Fox1 Fox2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here