Top 5 nejpopulárnějších her minulého týdne | 40. týden

1

Zombie Age 3

Připravte se na návrat úžasné série Zombie Age, která je jako stvořená pro fanoušky bezhlavého střílení do oživlých mrtvol. Nový díl série Vám nabídne přes třicet nových zbraní, dvacet unikátních postav přes deset různých druhů zombie včetně bossů.

Zombie Age 3 Zombie Age 31 Zombie Age 32


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Badminton Star 2

Badminton Star 2 je hra z úplně jiného soudku. Tady si totiž užijete klidný slunečný den v zajímavém prostředí a jediné, co Vám jej může zkazit je prohra v zápase. Autoři navíc slibují, že hru budou i nadále updatovat.

badminton badminton1 badminton2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

JAMES BOND: WORLD OF ESPIONAGE

Už velmi brzy vyjde nová bondovka Spectre, ke které samozřejmě nemůže chybět hra na mobily. Využívat budete super high-tech hračičky, nejlepší agenty k tomu, abyste se sami stali nejlepšími. Jedná se o oficiálně licencovanou hru.

 James Bond James Bond 1 James Bond 2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Just Cause 3: WingSuit Tour

Prvního prosince se dočkají všichni nadšenci šílených open-world her na PC nejnovějšího počinu švédského studie Avalanche zatím posledního dílu ze známé akční série Just Cause. Pokud ještě stále zvažujete koupi této hry, může Vám při rozhodování pomoci tato doplňková maličkost pro mobily. V této hře totiž budete létat ve wingsuitu po světě hry Just Cause 3 a při tom se budete moct rozhlížet o 360°.

Just Cause 3 Just Cause 3-1 Just Cause 3-2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Numberful

Nyní se od všech těch šílených zombie her, špiónů a wing-suitů přesuneme ke krásně zpracované logické hře s čísly. V Numberful bude Vašim úkolem vytvořit matematickou rovnici tahem po číslech tak, aby byla co možná nejdelší. tento chytlavý princip můžeme doporučit všem, které baví hry s čísly.

Numberful Numberful1 Numberful2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here